Wywiad z senatorem Adamem Szejnfeldem
Uroczystość wręczenia nagród w konkursie „Z wodorem w przyszłość”
1 marca w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu odbyło się podsumowanie konkursu "Z wodorem w przyszłość". W konkursie uczestniczyły szkoły ponadpodstawowe z Wielkopolski, będące uczestnikami inicjatywy „Szkoła wodorowa edycja 2024”. Dzięki realizacji projektów uczniowie mieli okazję na utrwalenie i poszerzenie swojej wiedzy o sposobach produkcji, dystrybucji oraz wykorzystania wodoru.
Spotkanie z senatorem Adamem Szejnfeldem.
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Krzyżu Wielkopolskim uczestniczyli w spotkaniu z senatorem XI kadencji Panem Adamem Szejnfeldem. Spotkanie było okazją do wymiany poglądów na tematy związane z edukacją, bezpieczeństwem, ochroną środowiska, ochroną zdrowia, członkostwem Polski w Unii Europejskiej i NATO oraz funkcjonowaniem samorządu i postawami obywatelskimi. Uczniowie poznali też zakres obowiązków polskich parlamentarzystów. Pan senator przyjął zaproszenie od naszych uczniów na kolejne spotkanie.
Wojewódzkie konsultacje dotyczące założeń do projektu Polityki Cyfrowej Transformacji Edukacji w Polsce
W dniu 26.02.2024 r. odbyły się otwarte wojewódzkie konsultacje dotyczące założeń do projektu Polityki Cyfrowej Transformacji Edukacji w Polsce. W spotkaniu konsultacyjnym zorganizowanym przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu w gronie przedstawicieli dyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych, liceów i techników uczestniczyła pani dyrektor Renata Dahmani. Uczestnicy spotkania mieli możliwość wypowiedzieć się w kwestii propozycji zagadnień, działań, oczekiwań, potrzeb i zagrożeń.
Wyróżnienie w plebiscycie edukacyjnym przeprowadzonym w 2023 r.
Gratulujemy! Brawo!
Ferie w Ludwigstein: niemiecko - polskie spotkanie młodzieży na warsztatach filmowych 19-23. 2024 r.
- 28
Uczniowie z licealnych klas 2M, 1M i 1MP w niecodzienny sposób spędzili drugi tydzień zimowych ferii. Od poniedziałku do piątku przebywali w Niemczech, gdzie odbyły się międzynarodowe warsztaty filmowe zorganizowane przez Centrum Edukacji Młodzieży Ludwigstein w Hesji oraz Fundację „Filmowiec” z Poznania. Uczestniczyła w nich grupa młodzieży z LO w Krzyżu oraz grupa młodzieży niemieckiej ze szkoły w Grossalmerode.
Zajęcia prowadzili: Agnieszka Sommerfeld i Volodymyr Vashchuk (opiekunowie grupy niemieckiej i polskiej) oraz Steffan Sommerfeld (Centrum Edukacji Młodzieży Ludwigstein).
Spotkania, wspólne zajęcia rozwijające umiejętności językowe, kreatywne zadania filmowe, gry, zabawy, ognisko, górska wędrówka, dyskoteka, noclegi w domach niemieckich przyjaciół, wizyta w GRIMMWELT w Kassel i wiele innych atrakcji sprawiły, że ten tydzień na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Dzień 1, poniedziałek, 19. 02
Wyjechaliśmy sprzed szkoły o 4.30, by przed 14-tą przybyć do zamku Ludwigstein. Po rozlokowaniu się w pokojach i obiedzie rozpoczęły się wspólne zajęcia. Pierwsze zadanie filmowe nosiło tytuł „Zdjęcie na zamku”. Najwytrwalsi znaleźli jeszcze siły na basen.
Dzień 2, wtorek,20.02
Czas na film! Po omówieniu zalet i usterek poniedziałkowych zdjęć, młodzi filmowcy przystąpili do pracy nad własnymi scenariuszami. Prace w zespołach wspierali prowadzący i opiekunowie. Popołudnie wypełniły zadania związane z tropieniem pamiątek po Hansie Paasche, patronie Jugendburg Ludwigstein.
Po intensywnym dniu spotkaliśmy się na ognisku, nad którym pieczone były (zgodnie z tutejszym zwyczajem) chlebowe paluchy, a polskie i niemieckie piosenki rozbrzmiewały długo w noc.Dzień 3, środa, 21.02
Nasz film kręcony na zamku nabierał kształtów, dźwięku, pojawiły się tytuł, napisy…
Po obiedzie ruszyliśmy szlakiem na widoczny w oddali zamek Hanstein, który dziś jest malowniczą ruiną. (Warto wspomnieć, że Ludwigstein leży na terenie Hesji, a Hanstęin już w Turyngii). Pokrzepieni pysznym ciastem wróciliśmy do Ludwigstein.Dzień 4, czwartek, 22.02
Po śniadaniu trwały ostatnie prace nad filmami przed finałową prezentacją, ostatnie quizy wiedzy niemiecko- polskiej, gry i zabawy, bo uczniowie opuszczali już swe pokoje i przygotowywali się do wyjazdu. Autobusem dotarliśmy do Witzenhausen, a stamtąd pociągiem do Kassel, gdzie zwiedzaliśmy niezwykłe muzeum GRIMMWELT, poświęcone dziełom braci Wilhelma i Jakuba Grimm, których baśnie zna cały świat.
Dzień 5, piątek, 23.02
Czas na finał! Uczniowie i organizatorzy spotkali się w gościnnych progach szkoły w Grossalmerode. Po zajęciach w klasach organizatorzy i uczestnicy programu, dyrektor szkoły i przedstawiciel prasy wzięli udział w uroczystym pokazie filmów wykonanych przez uczniów. Były wywiady, końcowa ankieta, ostatnia wspólnie tańczona „belgijka” i wiele łez na pożegnanie, bo po obiedzie ruszyliśmy do domu…
Uczniowie zgodnie twierdzą, że tydzień to za krótko (nawet przy drobnych mankamentach zakwaterowania i czasem zaskakującego menu) i już z utęsknieniem czekają na kolejne spotkanie – tym razem w Łebie.
Oprac. E. Kowal
Pasowanie na czytelnika
- 55
Czytanie jest dla umysłu tym, czym gimnastyka dla ciała.
Richard Steel
Jak co roku na początku drugiego półrocza odbyło się w bibliotece szkolnej pasowanie na czytelnika, czyli uroczyste przyjęcie uczniów klasy pierwszej do grona czytelników.
Celem uroczystości było zachęcanie najmłodszych dzieci do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek i rozwijania umiejętności czytania.
Zanim pierwszoklasiści rozpoczęli swoją przygodę czytelniczą, wyczerpująco odpowiadali na pytania i zagadki dotyczące wiedzy z zakresu świata książek.
W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: burmistrz Pan Rafał Sroka, radna rady miejskiej Pani Jolanta Korbik oraz dyrektor szkoły Pani Renata Dahmani, którzy chętnie podzielili się z pierwszakami swoimi czytelniczymi doświadczeniami. Uroczystość pasowania ubarwił też występ starszych koleżanek z klasy 4b przebranych w bajkowe stroje.
Po części wprowadzającej uczniowie złożyli ślubowanie, a na pamiątkę tego wydarzenia każdy nowo pasowany czytelnik otrzymał dyplom, list skierowany do rodziców nt. korzyści płynących z czytania książek oraz książkę wydaną przez Instytut Książki ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego wręczoną przez gości.
Ferie zimowe
Bezpieczne ferie zimowe. W piątek 9 lutego 2024 roku, uczniowie klasy 3c, podczas szkolnego apelu dla kas 1-4, w radosnym nastroju, przypomnieli zasady bezpiecznego zachowania w czasie ferii zimowych. Wszystkim uczniom życzymy radosnych, pełnych zimowych zabaw i bezpiecznych ferii zimowych.
AN
POMAGANIE INNYM - POCZUCIE CELU I SATYSFAKCJI
Po raz kolejny z inicjatywy Rady Samorządu Uczniowskiego i przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Krzyżu Wielkopolskim licealiści zaangażowali się w pomoc, tym razem dla poszkodowanych w pożarze. Zebrane artykuły spożywcze i higieniczne zostały przekazane do MGOPS.
Bal karnawałowy w klasach I – III
- 23
W karnawale mamy bale
i bawimy się wspaniale.
Kto nie wierzy? Daję słowo!
Bawiliśmy się wzorowo.
Wszystko tu na zdjęciach macie,
zapraszamy, oglądajcie!
SU
SIATKARKI DRUGIE W POWIECIE
Podczas mistrzostw w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które rozegrane zostały w Wieleniu wystartowało pięć drużyn z naszego powiatu. Już od pierwszego meczu w fazie grupowej nasze siatkarki po wspaniałej i emocjonującej walce pokonały faworytki turnieju z Trzcianki 2:1. Po kolejnym spotkaniu wygranym 2:0 z zespołem z Połajewa, dziewczęta przystąpiły do meczu finałowego. Po pierwszej zwycięskiej partii, niestety w dwóch pozostałych lepsze okazały się zawodniczki ze szkoły nr 1 z Czarnkowa. Poziom finału obfitował w piękne ataki, zagrywki, obrony, a zacięta walka trwała do końca spotkania. GRATULACJE.
Szkołę reprezentowały:
Amelia Szwajcer, Julia Wilk, Weronika Piosik, Amelia Waliszewska, Lena Michałek, Natalia Rogaczewska, Zofia Sanocka, Anna Grembowska, Michalina Borowska. Opiekun Jarosław Graś.
Jarosław Graś
Rock and roll uczniów klasy 1c podczas 32. Finału WOŚP
Święto Zakochanych i Przyjaźni w LO
- 4
Jak co roku w naszym liceum obchodziliśmy Święto Zakochanych i Przyjaźni. Celebrowanie tego dnia ma upamiętnić jedną z najwspanialszych rzeczy na świecie - MIŁOŚĆ. Jeden z noblistów w drugiej połowie XX wieku powiedział, że szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli. Z powodzeniem można rozszerzyć to stwierdzenie o Miłość. Im więcej w nas miłości i empatii tym łatwiej budować relacje – pamiętajcie o tym.
Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i ich opiekuna zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) do skrzynki. Trzeba przyznać, że „samorządowe” amorki nie narzekały na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy skorzystali z tej możliwości.
Podziękowania
- 19
32. Finał WOŚP zagrał w naszym mieście 28 stycznia
pod hasłem:
„Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”
32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dedykowany jest zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.Tego dnia uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły aktywnie włączyli się do tej szczytnej akcji. Uczniowie kwestowali na ulicach naszego miasta, śpiewali i tańczyli podczas koncertu zorganizowanego w MGOKu. Rodzice przygotowali pyszne ciasta do kawiarenki. Nauczyciele liczyli na bieżąco zebrane przez wolontariuszy pieniądze, opiekowali się kawiarenką i wolontariuszami. Niezrównana Pani Kasia Mazur-Kina dała z siebie wszystko przy prowadzeniu licytacji. Dzięki temu wspólnie ze sztabem w Drawsku zebraliśmy łącznie rekordową sumę 102 625 zł .
Ogromne podziękowania należą się Państwu Iwonie i Wiesławowi Lepiato, Państwu Annie i Januszowi Nowakom, Państwu Kindze i Jarosławowi Komarom, Paniom Małgorzacie Heft, Agnieszce Nawojczyk, Justynie Wyrwie, Magdalenie Nowak, Agacie Zielińskiej, Marzenie Machowina, Jolancie Jaworskiej, Małgorzacie Skiera- Juchniewicz, Beacie Kapusta, Danucie Kubiś, Agnieszce Kubiś, Beacie Rumińskiej-Grot, Wioletcie Popławskiej, Beacie Dolnej, Ewelinie Łapacz, Ewie Kowal, Joannie Bućkowskiej, Kamili Grzegorek, Agacie Nowak, Kamili Sikora, Agnieszce Nagórskiej oraz Panu Tomaszowi Molendzie.
Dziękujemy wolontariuszom z naszej szkoły. Są to : Maja Ukleja, Emilia Heft, Nina Jessa, Kornelia Górska, Nikola Haufa , Alicja Zawileńska, Anita Piosik, Julia Pietrzyńska, Hanna Sadowska, Majka Ciechanowicz, Hanna Lala, Lena Zenkowska, Michalina Borowska,Weronika Piosik, Hanna Pyrz, Lena Michałek, Maria Skowrońska, Kamila Klijewska, Zuzanna Boracka, Maja Sobczyńska, Franciszek Nowak, Michalina Kassyk, Kinga Bieńkowska, Kornelia Żurek, Magda Korycińska, Hanna Grot, Amanda Marek, Maja Jąkalak, Michał Kowalski, Julia Wilk, Nadia Kubiak-Czerwony, Anna Grembowska, Barbara Spychała, Jagoda Szymocha, Emilia Wawrzyn, Natalia Rogaczewska, Oliwia Linka, Marta Mikus, Julia Sowińska, Zuzanna Górska, Lena Banasiak, Iga Szwedzińska, Maja Kowalska, Amelia Waliszewska, Agata Dorenkamp, Iga Obrał, Magda Każmierczak, Nikola Urlewicz, Maja Sudoł, Wiktoria Włóka, Klaudia Oleszek, Jakub Giś, Szymon Podkówka, Patryk Kosicki, Emanuel Groszewski, Wiktoria Kubiś, Gabriela Schab, Adrianna Sienkiewicz, Alicja Pachulska, Adam Pachulski, Luiza Kubiś, Milena Kubiś, Vanessa Błajet, Maja Grzebyta, Bartosz Turek, Maria Głoc, Helena Leniar, Alicja Pertek, Martyna Włóka, Kalina Rożańska, Igor Sroka, Oliwia Pelechacz, Julia Zydor, Anastazja Janiec, Mateusz Janas, Daniel Sobota, Franciszek Mocek, Bartosz Bździel, Lena Gruczoł, Lena Banasiak , Iga Szwedzińska, Patrycja Pyziak, Karolina Wilk, Julia Jaworska, Julia Kalinowska, Nikodem Brzozowski, Antoni Kryjom, Marta Kośmider, Blanka Mazurek.
Licealiści: Patrycja Graś, Martyna Stocka, Xenia Dolna, Natalia Woźniak, Tamara Szulcek, Zofia Borowska, Zuzanna Oleszek, Patrycja Strzelecka, Julia Nagórska, Fabian Andrzejewski, Marianna Kołacińska, Natalia Matkowska, Laura Kozłowska, Kornelia Bibrowicz, Roksana Sikora, Agata Klocek, Dominika Suder, Natasza Sudoł.
Wspaniałym, jak zawsze nieocenionym rodzicom dziękujemy za pyszne ciasta. Podziękowania otrzymują Państwo: Sanoccy i Włóka, kl. 7c, Matkowscy i Czerwińscy, kl.2 MLO, Różańscy, kl.7b, Kriegel, kl.2b, Klasa 5b, Państwo Groszewscy i Szwajcer, kl.8a, Wojtkowiak, Krzywińscy i Nowakowscy z kl.3d, Kosiccy i Ilniccy z kl.3c, Jaworscy i Kalinowscy z kl. 6 c, Białas i Mazurek z kl. 4 b, Jaworscy, Grzewka i Marcinowscy z kl.4 a, Skrzypczak z kl.1MPLO, Szwedzińscy, Ulatowscy, Jedlińscy kl 5b, Matkowscy i Andrzejewscy z kl. 2MPLO, Białas i Broniewscy z kl. 2a, Matkowscy i Czapscy z kl. 1 a, Paśko z kl. 4 c, Borowscy i Michałek z kl. 7a, Kaszkowiak, Musiał-Wilk z kl. 1c, Cejba z kl. 7b, Wylegała i Manyś z kl. 2d, Howis z kl. 5c, Kozak z kl. 5a , Seruga z kl. 1d, Szkudlarz z kl.6b, Sikora z kl.1MLO oraz Państwo Szczepańscy z kl. 1b.
Dzięki Państwa szczodrości w samej kawiarence udało się zebrać 6460,67 zł.
Część artystyczną uświetniły wspaniałe występy młodszych dzieci ze szkoły podstawowej, z klasy 1 c pod opieką pani Agaty Zielińskiej, z klas 2a,b,c,d pod opieką pani Marzeny Machowiny oraz z klasy 1 a pod kierunkiem pani Eweliny Łapacz. Uczennica klasy 5 a Emilia Heft pięknie zaśpiewała piosenkę Sanah. Natomiast z ramienia liceum pięknie zaprezentowała swój talent wokalny uczennica klasy 2 MP Patrycja Graś.
Cieszymy się, że dzięki Państwa szczodrości i ogromnemu zaangażowaniu przyczynimy się w części do zakupu urządzeń dla
- diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne
- diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry
- diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy
- rehabilitacji -sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc
- torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy.
Halina Wydryszek-Janas
Kolejny sukces piłkarzy ręcznych
27 stycznia nasza szkoła była organizatorem mistrzostw powiatu w piłce ręcznej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn: SP2 Czarnków, SP Połajewo, SP1 Wieleń, SP Pęckowo, SP2 Trzcianka i gospodarz zawodów SP Krzyż Wielkopolski. W fazie grupowej nasza reprezentacja pokonała szczypiornistów z Trzcianki 3:0 i szkołę z Pęckowa 8:0. Mecz o wejście do finału był bardzo zacięty i mimo słabego początku chłopcy pokonali drużynę z Czarnkowa 7:6. W finale spotkaliśmy się z rywalami grupowymi pokonując zespół z Trzcianki 4:0 i dzięki temu zwycięstwu będziemy reprezentowali powiat czarnkowsko-trzcianecki na zawodach rejonowych. GRATULACJE.
Szkołę reprezentowali:
Bohdan Danilov, Jakub Giś, Jan Smatlan, Krzysztof Szmania, Oskar Rok, Ksawery Jeżewski, Stanisław Nawrot, Maciej Bocian, Kacper Cejba. Opiekun Jarosław Graś.
Podziękowania należą się również Bartoszowi Matkowskiemu i Jakubowi Ludwików za pomoc w organizacji turnieju oraz wszystkim kibicom dopingującym naszej drużynie podczas zawodów. Sędzią, który sprawnie przeprowadził rozgrywki był pan Łukasz Spychalski.
Jarosław Graś
Niezwykłe spotkanie z panem Kleksem
29 stycznia 2024 roku uczniowie z klasy 5a i 5c wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do kina w Wieleniu, aby obejrzeć film "Akademia pana Kleksa".
Film "Akademia pana Kleksa" oparty na powieści Jana Brzechwy, to magiczna opowieść o szkole, która niezwykle inspiruje wyobraźnię. Akcja filmu przenosi nas do fantastycznego świata, gdzie wszystko jest możliwe, a marzenia stają się rzeczywistością. Widzowie mogli śledzić przygody Ady Niezgódki oraz innych uczniów Szkoły , których nauczycielem jest tajemniczy i ekscentryczny Pan Kleks.
Film poruszał wiele ważnych tematów, takich jak empatia,przyjaźń, odwaga, tolerancja oraz poszukiwanie prawdy. Ponadto, wspaniała muzyka i kolorowe sceny przyciągały uwagę widzów i dodawały uroku całej historii.
Po zakończeniu seansu, wszyscy opuściliśmy salę kinową pełni wrażeń i pozytywnych emocji.
Wycieczka do kina na film "Akademia pana Kleksa" była nie tylko świetną okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu, ale również wspaniałą lekcją o przyjaźni, odwadze i magii, którą kryje w sobie świat filmowy.
Sposób na atrakcyjne przerwy w LO KRZYŻ
Kącik powstał na szkolnym korytarzu przy sali języka angielskiego. Uczniowie będą mogli spędzać w przyjemny sposób czas podczas przerw, przed lekcjami i po lekcjach. Mamy nadzieję, że takie miejsce wpłynie pozytywie zarówno na integrację, jak i naukę J
Licealiści wraz z nauczycielami zaprojektowali miejsce, w którym chętnie będą spędzać czas, wybierając kolorystykę neonu świetlnego i siedzisk.
Dziękujemy Pani Dyrektor za wsparcie naszego projektu.
Licealiści
Spotkanie uczniów z kuratorem zawodowym Sądu Rejonowego w Trzciance nt. "Odpowiedzialności karnej nieletnich. Cyberprzemocy".
Od listopada 2023r. do stycznia 2024r. uczniowie klasy 6b, 5a, 5b, 5d mieli możliwość wysłuchania prelekcji nt. Odpowiedzialności karnej nieletnich oraz cyberprzemocy prowadzonej przez kuratora zawodowego Sądu Rejonowego w Trzciance p. Joannę Obst -Dominikowską. Podczas spotkania zostały omówione przykłady demoralizacji oraz najczęściej popełniane przez nieletnich czyny karalne, min. kradzież, przywłaszczenie, bójka/pobicie, uszkodzenie ciała, znieważenie funkcjonariusza publicznego. Pani kurator wymieniła środki (wychowawcze, lecznicze i poprawcze) jakie może zastosować Sąd rodzinny wobec nieletniego. Prowadząca scharakteryzowała również zjawisko przemocy rówieśniczej, cyberprzemocy apelując do uczniów o szacunek zarówno w świecie realnym jak i wirtualnym.
M.Heft
Szóstoklasiści mistrzami powiatu w piłce ręcznej
- 1
W grach zbliżonych zasadami do współczesnej piłki ręcznej rywalizowano już w czasach starożytnych, prawdopodobnie wcześniej zanim ktoś wpadł na pomysł, aby piłkę do gry kopać. Dzisiejsza piłka ręczna to gra niezwykle widowiskowa i emocjonująca.
Taki przebieg miały mistrzostwa powiatu w piłce ręcznej chłopców Igrzysk Dzieci, które odbyły się w Połajewie. W zawodach rywalizowało aż osiem szkolnych reprezentacji i w tym niezwykle wyczerpującym turnieju znakomicie spisali się nasi szóstoklasiści. Każdy mecz wymagał szczególnej koncentracji, bo gra toczyła się na znacznie skróconym dystansie czasowym i ewentualne, niewielkie nawet, straty mogły skutkować przegraną. W fazie grupowej nasza reprezentacja kolejno pokonała szczypiornistów ze Szkoły Podstawowej nr 2 z Trzcianki 6:3, Szkoły Podstawowej z Lubasza 8:3 i 4:2 drużynę z Drawska. Istotne było, że w grze, rotacji uczestniczyła cała nasza „jedenastka” i do rywalizacji w półfinale chłopcy przystąpili pełni energii. W meczu o finał nasi szczypiorniści pokonali drużynę z czarnkowskiej „dwójki” 9:2. W finale ponownie przyszło zmagać się z rówieśnikami z Trzcianki, którzy znaleźli się w nim po pokonaniu gospodarzy turnieju. Mimo początkowej straty szybko przejęliśmy kontrolę nad meczem i wynik 5:2 dał nam awans do mistrzostwa rejonu. Trzeba podkreślić siłę ducha drużyny i kulturę sportową. Brawo chłopcy!
Szkołę reprezentowali:
Alan Gapski, Igor Oleszek, Kacper Matkowski, Kacper Swaryczewski, Oliver Goll, Kacper Rybarczyk, Stanisław Więczkowski, Milan Bołądź, Patryk Dymek, Franciszek Nowak, Wiktor Burzyński. Opiekun: Łukasz Spychalski.
Łukasz Spychalski
Relacja z Koncertu Kolęd.
Archiwum Aktualności
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Wszystkie