• Praca sekretariatu

• Informacja o pracy sekretariatu

w okresie od 25 lipca 2022 r. do 12 sierpnia 2022 r.

Sekretariat będzie czynny w godzinach od 7.00 do 15.00

w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących

przy ul. Wojska Polskiego 31, tel. 67 256 40 35.

Przy ul. Sienkiewicza 1,  sekretariat w tych dniach będzie nieczynny.

• Rekrutacja do LO

• Rekrutacja 2022/2023

• Dnia 20.07.2022 po godz. 10.00 zapoznaj się z wstępną listą kandydatów zakwalifikowanych do liceum, zamieszczoną w gablocie szkoły.
            • W dniach 21.07. do 1.08.2022r. uzupełnij pozostałe dokumenty (jeżeli jeszcze ich nie złożyłeś):

Załączniki, dwa zdjęcia, kartę zdrowia.

• Dnia 02.08.2022 po godz. 13.00 zapoznaj się z ostateczną listą przyjętych.

UWAGA: Wszystkie wymagane dokumenty dostarczamy do szkoły osobiście.

• Odbiór zaświadczeń OKE

• Egzamin ósmoklasisty - termin odbioru zaświadczeń 7 lipca od godziny 9.00 do godziny 14.30 oraz w następnych dniach od godziny 7.00 do 14.30.

Egzamin maturalny - odbiór zaświadczeń 5 lipca 2022 r. od godz. 13.00 oraz w następnych dniach od godz. 7.00 do godz. 14.00

• Egzamin ósmoklasisty i maturalny - 2022 r.

• Komunikat dotyczący dostępu do wyników egzaminu ósmoklasisty i maturalnego w 2022 roku

INFORMUJEMY, ŻE WYNIKI NIE BĘDĄ DOSTEPNE NA STRONIE OKRĘGOWEJ KOMISJI EGZAMINACYJNEJ W POZNANIU.

Zdający egzamin ósmoklasisty i maturalny będą mieli dostęp do swoich wyników  po zalogowaniu w serwisie ZIU (https://wyniki.edu.pl/login).

Zdający egzamin ósmoklasisty

Informujemy, że zdający egzamin ósmoklasisty będą mieli dostęp do swoich wyników od dnia 1 lipca br. od godz. 10.00 po zalogowaniu w serwisie ZIU (https://wyniki.edu.pl/login) za pomocą otrzymanego od szkoły macierzystej loginu i hasła. Wszyscy zdający ponadto mają możliwość zalogowania do serwisu ZIU i dostępu do swoich wyników od dnia 1 lipca br. przy użyciu profilu zaufanego.

Jeżeli chcesz dokonać wglądu do pracy egzaminacyjnej, kliknij tutaj.

Zdający egzamin maturalny w szkole macierzystej

Informujemy, że zdający egzamin maturalny będą mieli dostęp do swoich wyników od dnia 5 lipca br. (udostępnienie wyników pomiędzy 8.30 a 10.00) po zalogowaniu w serwisie ZIU (https://wyniki.edu.pl/login) za pomocą otrzymanego od szkoły macierzystej loginu i hasła. Wszyscy zdający ponadto mają możliwość zalogowania do serwisu ZIU i dostępu do swoich wyników od dnia 5 lipca br. przy użyciu profilu zaufanego.Zdający skierowani na egzamin do innej szkoły odbierają login i hasło w macierzystej szkole.

Jeżeli chcesz dokonać wglądu do pracy egzaminacyjnej, kliknij tutaj.

Zdający egzamin maturalny bez szkoły macierzystej skierowani przez OKE w Poznaniu

Informujemy, że zdający egzamin maturalny będą mieli dostęp do swoich wyników od dnia 5 lipca br. (udostępnienie wyników pomiędzy 8.30 a 10.00) po zalogowaniu w serwisie ZIU (https://wyniki.edu.pl/login) za pomocą otrzymanego od szkoły, w której zdawali egzamin loginu i hasła. Po login i hasło należy udać się osobiście do szkoły. Wszyscy zdający ponadto mają możliwość zalogowania do serwisu ZIU i dostępu do swoich wyników od dnia 5 lipca br. przy użyciu profilu zaufanego.