Zakończyła się kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu „Postaw na Słońce” ☀️
Konkurs organizowany jest przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i ma na celu popularyzację wiedzy o odnawialnych źródłach energii, w szczególności fotowoltaice oraz ekologicznych rozwiązaniach wspierających ochronę środowiska.
Z ogromną dumą informujemy, że uczennice naszego LO w Krzyżu Wlkp. W skłądzie: Martyna Stocka, Patrycja Strzelecka, Paulina Piasecka, Lena Kucharska, Marianna Kołacińska i Alicja Wojciechowska , pracujące pod opieką Kamila Tukały odniosły wielki sukces, zajmując 7. miejsce w Polsce! 👏
Uczestnictwo w konkursie wymagało nie tylko szerokiej wiedzy z zakresu OZE, ale również przygotowania analiz, projektów oraz działań promujących ekologiczne rozwiązania wśród społeczności lokalnej.
Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom ogromnego zaangażowania, kreatywności i osiągniętego wyniku. Jesteśmy bardzo dumni z Waszego sukcesu! 💚