• Szkoła z misją

• Z radością i dumą informujemy, że poznańska Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio przyznała nam tytuł „Szkoły z misją”.

Pracownicy Fundacji napisali:

„W związku z Państwa zaangażowaniem w niesienie pomocy dla najbardziej potrzebujących chcielibyśmy aby na stronie Państwa szkoły widniało wyróżnienie  "Szkoła z misją". Jesteśmy zaszczyceni, że możemy przyznać Państwu ten tytuł.”

Na stronie internetowej Fundacji czytamy, że „szkoła z misją to szkoła:

• której uczniowie od najmłodszych lat uczą się postawy pełnej empatii,
          • w której nauczyciele wskazują uczniom jak przełożyć wzniosłe idee na szlachetne czyny,
          • w której rodzice, poprzez swoje zaangażowanie, uczą dzieci dzielenia się z tymi, którzy bardzo tego potrzebują.”

Od lat współpracujemy z Fundacją biorąc udział w akcjach:

• „Ołówek dla Afryki”,
          • „Kup Pan Szczoteczkę”,
          • „Puszka dla Maluszka”
          • „Opatrunek na ratunek”.

Dziękujemy wszystkim za angażowanie w poszczególne akcje.