• RODZICE I UCZNIOWIE!

• 14.09.2020 20:18
        • Od 1 września 2020 roku szkoła nasza korzysta z oferty Office 365, w ramach której mamy między innymi dostęp do scentralizowanej platformy Microsoft Teams do prowadzenia zajęć zdalnych. W związku z tym prosimy wszystkich rodziców i pełnoletnich uczniów do pierwszego logowania się  www.office.com

Adres e-mail oraz hasło pierwszego logowania znajdziecie w e-dzienniku Vulcan, w zakładce  Dostęp do Office 365.

Prosimy potraktować prośbę jako pilną, ponieważ w najbliższym czasie planujemy przeprowadzić ćwiczenia w tym zakresie z uczniami a bez Państwa pomocy będzie to niemożliwe.

Służymy również swoją pomocą.

• Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów dla uczniów zdających egzamin maturalny (EM) i egzamin ósmoklasisty (E8):

• 19.05.2020 10:58
        • Jeżeli wdrożenie danej wytycznej wymaga dodatkowych instrukcji związanych z koniecznością wprowadzenia szczegółowych rozwiązań związanych z organizacją lub przeprowadzaniem egzaminu, instrukcje te przedstawione są mniejszą czcionką na niebieskim tle (są to informacje natury czysto technicznej, administracyjnej, powiązane z daną wytyczną).

Oznaczeniem [*] wyróżniono wytyczne istotne dla zdających (osób, które będą przystępowały do egzaminu w 2020 r.), o których powinni zostać poinformowani przed egzaminem (np. w postaci informacji na stronie internetowej szkoły, drogą mailową, w postaci komunikatu na tablicy informacyjnej w szkole / przed szkołą).

Oznaczeniem [!] wyróżniono informacje, które powinny być po raz kolejny przekazane zdającym po zajęciu miejsc w  sali egzaminacyjnej / w miejscu przeprowadzania egzaminu.

Sekcja 1.

Zdający oraz inne osoby biorące udział w organizowaniu i przeprowadzaniu egzaminów

1. [*] Na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa (zdający, nauczyciel, inny pracownik szkoły[1]), bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

1. [*] Zdający, nauczyciel oraz każda inna osoba uczestnicząca w przeprowadzaniu egzaminu nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.
        • Informacja dla skarbników klasowych rad rodziców

• 11.05.2020 13:23

Skarbnicy klasowej rady rodziców proszeni są o dostarczenie list zawierających wykaz wpłat na Radę Rodziców w roku szkolnym 2019/2020.

Listy należy dostarczyć możliwie jak najszybciej do pani Danuty Matkowskiej do Banku Spółdzielczego w Krzyżu Wlkp.

• Dni wolne od zajęć - zmiana

• 05.05.2020 15:33
        • Na podstawie:

§ 5 ust. 1 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U. z 2017 r., poz. 1603) oraz rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID19 (Dz.U. poz. 493, z późn. zm.) oraz na podstawie uchwały Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim z dnia 04.05.2020 r.:

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim wprowadza dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wielkopolskim:

·         8, 9, 10,12 czerwca 2020 r. dla uczniów klas I-VIII i I-II LO;

·         16, 17, 18 czerwca 2020 r. – dla uczniów klas I-VII i I-II LO.

• Zdalne nauczanie

• 30.04.2020 19:15
        • W związku z  utrzymującym się stanem epidemicznym  Minister Edukacji Narodowej przedłużył  zawieszenie zajęć do 24 maja 2020 r. Nauka nadal jest realizowana  w sposób zdalny.