• Harmonogram spotkań z rodzicami - 8.09.2021 r.

07.09.2021 13:23

3d

4c

5c

• Spotkania z rodzicami - klasy 4-8 i LO, 8 września 2021 r.

06.09.2021 12:29

Zebranie z rodzicami

8 września 2021r. – klasy IV – VIII i LO

1. Tematyka zebrania:
      1. Organizacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących – Szkoły Podstawowej i LO:
      • Praca sekretariatu i administracji szkoły
      • Godziny pracy pedagoga i psychologa
      • Godziny pracy świetlicy
      • Praca szkolnych higienistek
      • Godziny otwarcia biblioteki szkolnej.
      1. Zapoznanie z warunkami, sposobem i kryteriami oceniania zachowania oraz warunkami i trybem otrzymania oceny wyższej niż przewidywana roczna ocena zachowania.
      2. Zapoznanie z procedurą zapewnienia bezpieczeństwa w ZSO w Krzyżu Wlkp. w  związku z wystąpieniem epidemii – tryb stacjonarny.
      3. Zapoznanie rodziców z projektem kalendarza roku szkolnego 2021/2022:
      • informatory dla rodziców,
      • terminy egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.
      1. Propozycje rodziców do programu wychowawczo – profilaktycznego szkoły oraz;
      • wybory oddziałowej rady rodziców (tajne)
      • zaplanowanie wycieczek i uroczystości klasowych
      1. Informacje o ubezpieczeniu uczniów: INTER RISK; zapoznanie z zakresem ubezpieczenia i sposobem zgłaszania szkód.
      2. Organizacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej – dokumentacja dt udzielania pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz  deklaracje i zgody do udziału w zajęciach wspomagających.
      3. Omówienie zasad usprawiedliwiania nieobecności oraz zwalniania z zajęć.
      4. Procedura zwolnień z lekcji wychowania fizycznego oraz religii.
      5. Omówienie warunków użyczania podręczników i materiałów edukacyjnych oraz przekazania materiałów ćwiczeniowych.
      6. Bezpieczeństwo uczniów w drodze do i ze szkoły.
      7. Pedagogizacja rodziców – LEKKI PLECAK (klasy IV – V).
      8. Polityka szkoły w zakresie danych osobowych. Aktualizacja danych kontaktowych (nr telefonu – wpisanie go do dziennika i danych adresowych). Informacja o zasadach korzystania z e-dziennika /konieczność zachowania hasła, systematyczne odczytywanie wiadomości/. Systematyczne odczytywanie informacji zawartych na stronie internetowej szkoły.
      9. Informacja o szczepieniach uczniów od 12 roku życia – ustalenie list uczniów chętnych do szczepień.

Termin następnego zebrania rodziców: 17.11.2021r.

Dyżury pedagoga, psychologa, bibliotekarzy oraz nauczycieli klas VI – VIII i LO: 16.45 – 18.15 (pokój nauczycielski).

• Spotkanie z rodzicami - 8 września 2021 r., klasy 1-3

06.09.2021 12:27

Zebranie z rodzicami

8 września 2021r. – klasy I – III

1. Tematyka zebrania:
      1. Organizacja Zespołu Szkół Ogólnokształcących – Szkoły Podstawowej
      • Praca sekretariatu i administracji szkoły
      • Godziny pracy pedagoga i psychologa
      • Godziny pracy świetlicy
      • Praca szkolnych higienistek
      • Godziny otwarcia biblioteki szkolnej
      1. Zapoznanie z wymaganiami edukacyjnymi programu nauczania, osiągnięciami uczniów klas I – III.
      3. Zapoznanie rodziców z projektem kalendarza roku szkolnego 2021/2022 – informator dla rodziców.
      4. Propozycje rodziców do programu wychowawczo – profilaktycznego szkoły (klasa I na cykl kształcenia i rok szkolny, klasa II – III na rok szkolny);
      • Wybory oddziałowej rady rodziców (tajne)
      • Zaplanowanie wycieczek i uroczystości klasowych
      2. Organizacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej: dokumentacja dt udzielania pomocy psychologiczno – pedagogicznej.
      3. Omówienie zasad usprawiedliwiania nieobecności oraz zwalniania z zajęć.
      4. Procedura zwolnień z lekcji wychowania fizycznego oraz religii.
      6. Bezpieczeństwo uczniów w drodze do i ze szkoły.
      7. Pedagogizacja rodziców – LEKKI PLECAK.
      8. Polityka szkoły w zakresie danych osobowych. Aktualizacja danych kontaktowych (numer telefonu – wpisanie go do dziennika oraz danych adresowych). Informacja o zasadach korzystania z e-dziennika /konieczność zachowania hasła, systematyczne odczytywanie wiadomości/. Systematyczne odczytywanie informacji zawartych na stronie internetowej szkoły.

Termin następnego zebrania rodziców: 17.11.2021r.

Dyżury pedagoga, psychologa, bibliotekarzy oraz nauczycieli: 16.30 – 18.00 (pokój nauczycielski).