• KIERUNKOWSKAZ KARIERY

Zachęcam do zapoznania się z platformą internetową o nazwie "Kierunkowskaz Kariery", której inicjatorem jest Pan Przemek Stadnik. Znajdziemy tam rozmowy   w formie wideo z absolwentami różnych kierunków studiów (np. farmacja, psychologia, informatyka, zarządzanie, fizjoterapia, prawo, architektura).
          W trakcie rozmów poruszane są tematy dotyczące rekrutacji, studiowania danego kierunku oraz możliwościach pracy po jego ukończeniu.

Uzupełnieniem przeprowadzonych rozmów jest szczegółowe omówienie danego kierunku. Każdy kierunek studiów jest omówiony pod względem:

• przedmiotów, które przyszły student napotka w toku studiów;
          • popularności danego kierunku studiów;
          • rankingu uczelni oferujących dany kierunek studiów;
          • zarobków absolwentów kończących dany kierunek studiów;
          • sytuacji na rynku pracy (poziom bezrobocia w danym zawodzie oraz zapotrzebowania na dany zawód z rozbiciem na województwa oraz powiaty).

Dane czerpane są z rzetelnych źródeł, takich jak:

• Ogólnopolski System Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów Szkół Wyższych;
          • Baza Barometr Zawodów;
          • Portalu studia.gov.pl;
          • i innych źródeł o sprawdzonej reputacji.

Więcej można przeczytać tutaj: https://kierunkowskazkariery.pl/czym-jest-kierunkowskaz-kariery/
          Link do strony internetowej: https://kierunkowskazkariery.pl/
          Wszystkie materiały zamieszczone na stronie internetowej są bezpłatne.

SERDECZNIE POLECAM!

Grażyna Piasek